2014.gadā paveiktais

SPG infografika_finalSPG infografika_final

22.12.2014

2014. gada beigās uzņēmuma SIA “Smart Property Group” komanda atskatījās uz paveikto gada laikā, izvērtējot izaugsmi un izvirzot mērķus jaunajam 2015.gadam.

2014.gads Smart Property Group kopumā ir bijis ļoti aktīvs un daži no sasniegumiem ir atspoguļoti infografikā. Piemēram, uzņēmuma apgrozījums 2014.gadā ir audzis 10 reizes, kas ļāvis kļūt par vienu no šī gada visstraujāk augošajiem uzņēmumiem industrijā. Tāpat arī aktīvas mārketinga darbības rezultātā tapusi jauna uzņēmuma mājas lapa; Smart Property Group ir iesaistījušies sociālajos tīklos, komunicējot nozares un arī uzņēmuma jaunumus; kā arī 2014.gada otrajā pusē Smart Property Group veica mārketinga pētījumu par arhitektūras un būvniecības pakalpojumu tirgu, kurš ir noderīgs gan pašam uzņēmumam, gan nozarei, gan arī potenciālajiem klientiem (Ieskats pētījuma rezultātos apskatāms šeit: http://smartproperty.lv/jaunumi/buvniecibas-tirgus-apjoms-palielinajies-par-19-arhitekturas-par-5 ).

Ceram, ka 2014.gada rezultāti Smart Property Group ļaus uzsākt kalnu kazas cienīgu 2015.gadu, turpinot stiprināt savas pozīcijas tirgū.