2014.gads Nomas un pārdošanas nodaļā

BrokerageBrokerage

20.01.2015

2014.gads Smart Property nomas un pārdošanas nodaļai kopumā ir bijis aktīvs un turklāt ir uzskatāms, kā šīs nodaļas pirmais pilnais darbības gads. Ar šo infografiku mēs vēlamies dalīties ar Jums ar dažiem faktiem un skaitļiem, kas atspoguļo paveikto.

Kopējā Smart Property Management iznomāto telpu platība 2014.gadā sasniedza 4650 kvadrātmetrus. Pēc apkopotajiem datiem, redzams, ka visvairāk kompānijas nekustamo īpašumu speciālisti 2014.gadā iznomājuši birojus (62%), noliktavas (23%), kā arī veikalu un salonu telpas (15%). Mēs esam gandarīti, ka mūsu darbs ir tieši saistīts ar komercplatību iznomāšanu, jo attīstītāji un dažādu nozaru uzņēmēji ir tieši tie, kas vislabāk spēj novērtēt mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Būtiski, ka šī gada otrajā pusē, šai nodaļai ir pievienojies vēl viens nekustamo īpašumu speciālists, kā arī izveidota sludinājumu sadaļa jaunajā mājas lapā, kur iespējams atrast visus mūsu komercobjektu nomas piedāvājumus.

2015.gadā uzņēmums plāno paplašināt šo nodaļu un palielināt iznomāto telpu kopējo platību, kā arī attīstīties līdz ar mūsu klientiem un viņu vajadzībām, tādējādi nostiprinot savu vietu tirgū.