Aprēķini projektēšanas un būvniecības izmaksas 10 sekunžu laikā!

Būvniecības izmaksu kalkulatorsBūvniecības izmaksu kalkulators

08.07.2015

Uzņēmums „Smart Design and Architecture” papildinājis savu unikālo projektēšanas izmaksu kalkulatoru uzņēmējiem, kurā iespējams aprēķināt ne tikai visas projektēšanas, bet tagad arī būvniecības izmaksas pirms projekta izstrādes sākuma – tādā veidā palīdzot uzņēmējiem plānot gatavas ēkas gala izmaksas un to ekonomisko izdevīgumu.

Šis ir jauns un inovatīvs risinājums būvniecības nozarē ar kura palīdzību mēs gribam tuvināt plašo tehnoloģiju pielietojumu arī šajā biznesa nišā, liekot to kopā ar būvniecībā svarīgākajiem kritērijiem – izmaksas, risinājumi un patērētais laiks. Līdz šim uzņēmēji plānotās investīcijas rēķināja ļoti aptuveni vai rēķināja tās pa posmiem, sākot ar projektēšanu un tad izstrādājot atsevišķu būvniecības tāmi gatavam projektam, zaudējot iespēju ātri un viegli veikt platības vai risinājuma izmaiņas.

Tajā ir iespēja, izvēloties ēkas tipu, būvniecības veidu un plānoto būves platību, redzēt paredzamās būvniecības un projektēšanas izmaksas. Projektēšanas izmaksu aprēķinos iekļautas arhitektūras un būvkonstrukciju izmaksas, iekšējo un ārējo tīklu projektēšana, projekta vadība un administratīvās izmaksas. Turklāt būvniecības izmaksu aprēķinos iekļauta vispārējo celtniecības darbu veikšana un vadīšana.

Projektēšanas izmaksu kalkulatoru var izmēģināt ŠEIT. Rīku ir izstrādājis uzņēmums SIA “Smart Design and Architecture”.

Priecāsimies, ja šis rīks būs Jums noderīgs un novērtēsim Jūsu atsauksmes vai ieteikumus kalkulatora pilnveidošanā.