Komercobjektu noma un pārdošana

 • biroju telpas
 • veikalu telpas
 • noliktavu un ražošanas telpas

Zemes gabalu noma un pārdošana

Investīciju projektu pārdošana

Izpētes un konsultāciju pakalpojumi

Nekustamo īpašumu darījumu uzraudzība

 • <b>ARTŪRS HOLODOVS</b>

  ARTŪRS HOLODOVS

  Nekustamo īpašumu konsultants

  Ilgstoša darba pieredze un izglītība tūrisma nozarē, kā arī pieredze mazumtirdzniecībā, sekmējusi prasmes strādāt un komunicēt ar klientiem, sniegt individuālu pieeju un vislabāko risinājumu ikvienam klientam.
  Aktīvā pārdošana, komercobjektu noma un pārdošana, komercpiedāvājumu izstrādāšana, līgumu sagatavošana.

Neviens ieraksts neatbilst prasībām!
 • Nordic and Baltic mi

  Mēs, SIA “Nordic and Baltic Property Group”, rekomendējam SIA “Smart Property Management” kā uzticamu partneri nekustamo īpašumu nomas pakalpojumu sniegšanā. Labvēlīga attieksme, profesionāli un atsaucīgi darbinieki, elastīgi sadarbības nosacījumi ir iemesli, kāpēc izvēlēties „Smart Property Management” pakalpojumus.

  SIA “Nordic and Baltic Property Group” Jekaterīna Kolosova

 • mukusalas

  Mēs, SIA “Mūkusalas biroji”, novērtējam SIA „Smart Property Management” profesionālo attieksmi pret veicamo darbu, spēju operatīvi risināt procesā radušos jautājumus, kā arī mēs zinām, ka mūsu prasībām vienmēr tiks piemērota pienācīga uzmanība. Paldies Jums par kvalitatīvo pakalpojumu!

  SIA “MŪKUSALAS BIROJI” Mihails Uļitovs

 • eko osta_logo

  Uzņēmumu SIA „Smart Property Management” pārstāv profesionāli, operatīvi un uz komunikāciju vērsti darbinieki. Balstoties uz līdzšinējo pozitīvo pieredzi, SIA “Eko Osta” rekomendē SIA “Smart Property Management” pakalpojumus jebkuram uzņēmumam, kas vēlas būt drošs par labākā nekustamā īpašuma izvēli.

  SIA “EKO OSTA” Ivars Briedis

 • Untitled-1

  SIA “Smart Property Management” sniedz mūsu uzņēmumam pakalpojumus, piemeklējot nomniekus nekustāmā īpašuma objektiem. SIA “Vitrum sistēma” ir pilnībā apmierināta ar veicamo darbu, to rezultātiem un darbinieku attieksmi pret darbu un klientiem.

  SIA “Vitrum sistēma” Kristīne Baskakova

 • abava

  Mēs, SIA “ABAVA” esam patiesi apmierināti ar mūsu partnera uzticamību un novērtējam SIA “Smart Property Management” efektivitāti, kvalitāti un profesionalitāti veicamo darbu izpildē. Mūsu sadarbība ir apliecinājusi, ka individuāla pieeja klientam, operativitāte un godīgums ir iespējami! Prieks strādāt ar šādu partneri.

  SIA “ABAVA” Guntis Zvilna

 • MBC

  Mēs, SIA “Mūkusalas biznesa centrs” apliecinām, ka Smart Property Management piedāvātie īpašumu nomas pakalpojumi ir augstā kvalitātē un spēj pilnībā nodrošināt klienta vēlmes. Ar uzņēmuma profesionālo komandu ir viegli strādāt, jo uzņēmums izprot B2B attiecības un vienmēr nodrošina godīgu un pretimnākošu attieksmi.

  MŪKUSALAS BIZNESA CENTRS Ramona Možeika